Doplatky za léky

Stále snižujeme doplatky na léky. V našich lékárnách ušetříte nejenom na volně prodejných léčivech, ale také na velkém množství léčiv, které jsou částečně hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Lékárny L95 nabízejí více jak 1 500 léků* bez doplatku a od 1. dubna 2015 PRO VŠECHNY po předložení klientské karty navíc slevu z doplatku až 50%.

*vyhrazujeme si právo změny v případě změn úhradové vyhlášky státu.

Zajímá Vás, zda právě Váš lék je na seznamu léků bez doplatku? Tuto informaci Vám ochotně poskytne lékárník na vybrané lékárně L95.

Nárok na slevu je možné uplatnit od 1.4. 2015 do odvolání po předložení klientské karty. Sleva se poskytuje ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky při výdeji léčivého přípravku na lékařský předpis.

Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku Vámi zvolených léčiv.

Slevu 50 % nelze poskytnout v případě, že sleva 50 % by byla vyšší, než je povolená regulovaná obchodní přirážka lékárny. Pacient vždy hradí legislativou povolený minimální doplatek.

Zpět na přehled

Klientská karta

Nechte si v naší lékárně vystavit klientskou kartu a čerpejte finanční bonusy, které pro Vás máme připravené...

 

více jak 1 500 léků* bez doplatku

sleva z doplatku až 50% pro všechny zákazníky po předložení klientské karty